Myynti

Esa Kärkkäinen
Myyntipäällikkö
esa.karkkainen@bevenicgroup.com
+358 44 088 5647

Sami Kilpeläinen
Liiketoiminnan kehityspäällikkö
sami.kilpelainen@bevenicgroup.com
+358 50 382 3001

Projektit ja tuotanto

Pertti Tikkanen
Paikallispäällikkö
pertti.tikkanen@bevenicgroup.com
+358 20 7418 778

Matti Ikonen
Tuotantopäällikkö
matti.ikonen@bevenicgroup.com
+358 20 7418 786

Timo Thomén
Projekti-insinööri
timo.thomen@bevenicgroup.com
+358 20 7418 782

Hallinto

Jukka Rautiainen
Toimitusjohtaja
jukka.rautiainen@bevenicgroup.com
+358 40 521 6050

Carola Paro
Talouspäällikkö
carola.paro@bevenicgroup.com
+358 40 059 3345

Tellervo Nieminen
Laatupäällikkö
tellervo.nieminen@bevenicgroup.com
+358 40 556 4731

Henna Itkonen
Talouspäällikkö
henna.itkonen@bevenicgroup.com
+358 40 809 6621

Toimipaikat ja laskutustiedot

Avatron Oy

Mittatie 25
FI-01260 VANTAA
FINLAND

+358 20 7418 770

Laskutusosoite:
Avatron Oy
PL 90746
01051 LASKUT

Verkkolaskutustiedot:
Verkkolaskutusosoite/OVT: 003709347860
Operaattorin tunnus: OKOYFIHH
Y-tunnus: 0934786-0

Elektropoint Kuopio

Kellonku00e4rki 9 70490 Kuopio

Elektropoint Hollola

Latojantie 6 15270 Kukkila

Avatron

Mittatie 25 01260 Vantaa

Combinent

Pajatie 8 06150 Porvoo

Heatterm

Länsikaari 6b, 07900 Loviisa

The part of Your supply chain You can rely on.

Bevenic Group on vahva ja innovatiivinen yritysryhmä, jonka ratkaisut palvelevat kattavasti monia teollisuudenaloja. Bevenic Groupin yritykset toimittavat asiakaskohtaisia tuotteita ja palveluita, jotka vaativat laadukkaita ja joustavia toimituksia.

Sivuston toteutus: Bermuda